VM skøyte Moskva 2010-2011: februar 28 til 30, 2011

World Cup gjør også Moskva. Avstander drevet og det er en fin test runde for World Cup.

Tegn for første dag

Menn
Først måler 500
  • Mika Poutala FIN - Artur VAR POL
  • Muncef ouardi CAN - Denny IHLE GER
  • Aleksey Yesin RUS - Ermanno IORIATTI ITA
  • Vincent Labrie CAN - Espen Aarnes Hvammen NOR
  • Ryohei HAGA JPN - Jamie GREGG CAN
  • Hein OTTER PEER NED - Stefan Groothuis NED
  • Nico IHLE GER - Pekka Koskela FIN
  • Yuya Oikawa JPN - Jacques KING NED
  • Jan Smeekens NED - Dmitry Lobkov RUS
  • Tucker Fredricks USA - Akio OTA JPN

1500 meter
  • Justin Warsylewicz CAN - Kjeld Nuis NED
  • Jörg Dallmann GER - Robert LEHMANN GER
  • Matteo Anesi ITA - Philippe Riopel CAN
  • Konrad Niedźwiedzki POL - Christoffer Fagerli Rukke NOR
  • Jevgenij LALENKOV RUS - Henrik Christiansen NOR
  • Wouter Olde Heuvel NED - POL Zbigniew Bródka
  • Lucas Makowsky CAN - Denny Morrison CAN
  • Ivan Skobrev RUS - Mikael Flygind-Larsen NOR
  • Stefan Groothuis NED - Mark Tuitert NED
  • Simon Kuipers NED - Håvard Bøkko NOR

Kvinner
Først måler 500
  • Mayon KUIPERS NED
  • Kelly GUNTHER USA - Yekaterina LUKOYANOVA RUS
  • Irina ARSHINOVA RUS - Tamara Oudenaarden CAN
  • Annette Gerritsen NED - Sarah GREGG CAN
  • Anna BADAYEVA BLR - Hege Bøkko NOR
  • Nadezhda Aseyeva RUS - Jennifer PLATE GER
  • Karolína erbanová CZE - Heike HARTMANN GER
  • Chiara Simionato ITA - Yekaterina Malysheva RUS
  • Monique Angermüller GER - Rebekah Bradford USA
  • Olga Fatkulina RUS - Yukana Nishina JPN
  • Thijsje Oenema NED - Lauren Cholewinski USA
  • Laurine Van Riessen NED - Shannon Rempel CAN
  • Heather Richardson USA - Judith Hesse GER
  • Jenny Wolf GER - Margot Boer NED

3000 meter
  • Anna ROKITA AUT - GER Isabell OST
  • Natalia Czerwonka POL - Mari Hemmer NOR
  • Kathrin MATTSCHERODT GER - Ayaka KIKUCHI JPN
  • Jorien FOR HOME NED - RUS Olga GRAF
  • Marije Joling NED - RUS Yelena SOKHRYAKOVA
  • Jennifer BAY GER - Cathrine Grage DEN
  • Ida Njåtun NOR - Luiza Złotkowska POL
  • Ireen Wüst NED - Christine Nesbitt CAN
  • Martina Sáblíková CZE - Brittany Schussler CAN
  • Stephanie Beckert GER - jilleanne rookard USA

Tegn for andre dag

Menn
Second 500 meter
  • Simon Kuipers NED - GER Samuel SCHWARZ
  • Artur VAR POL - muncef ouardi CAN
  • Denny IHLE GER - Hein OTTER PEER NED
  • Ermanno IORIATTI ITA - Vincent Labrie CAN
  • Akio OTA JPN - Aleksey Yesin RUS
  • Stefan Groothuis NED - Mika Poutala FIN
  • Dmitry Lobkov RUS - Tucker Fredricks USA
  • Espen Aarnes Hvammen NOR - Nico IHLE GER
  • Jacques KING NED - Jan Smeekens NED
  • Jamie GREGG CAN - Yuya Oikawa JPN
  • Pekka Koskela FIN - Ryohei HAGA JPN

5000 meter
  • Justin Warsylewicz CAN - Jan Blokhuijsen NED
  • Fredrik van der Horst NOR - Ryan BEDFORD USA
  • Norimasa Zaike JPN - Moritz Geisreiter GER
  • Marco WEBER GER - Sverre Lunde Pedersen NOR
  • Aleksandr Rumyantsev RUS - POL Jan SZYMANSKI
  • Patrick BECKERT GER - Lucas Makowsky CAN
  • Øystein Grødum NOR - NOR Henrik CHRISTIANSEN
  • Jorrit Bergsma NED - Wouter Olde Heuvel NED
  • Håvard Bøkko NOR - Bob de Vries NED
  • Bob de Jong NED - Ivan Skobrev RUS

Tegn for tredje dag

Menn
1000 meter
  • Sergey CHADAYEV RUS - Espen Aarnes Hvammen NOR
  • Ryohei HAGA JPN - Pekka Koskela FIN
  • Jevgenij LALENKOV RUS - Ermanno IORIATTI ITA
  • Aleksandr Lebedev RUS - Richard MacLennan CAN
  • Matteo Anesi ITA - Philippe Riopel CAN
  • Jamie GREGG CAN - Sjoerd de Vries NED
  • Denny Morrison CAN - RUS Aleksey Yesin
  • Nico IHLE GER - Mikael Flygind-Larsen NOR
  • Samuel SCHWARZ GER - Jan BOS ENG
  • Stefan Groothuis NED - Simon Kuipers NED

Pursuit
  • Tyskland - Tsjekkia
  • Kazakhstan - Polen
  • Russland - Italia
  • Canada - Nederland
  • USA -Norge

Kvinner
1000 meter
  • Karolína erbanová CZE - Jekaterina Sjikhova RUS
  • Julija Skokova RUS - Yekaterina LOBYSHEVA RUS
  • Yevgenia Dmitrieva RUS - Hege Bøkko NOR
  • Ida Njåtun NOR - Rebekah Bradford USA
  • Chiara Simionato ITA - marrit leenstra NED
  • Brittany Schussler CAN - Ireen Wüst NED
  • Monique Angermüller GER - Laurine van Riessen NED
  • Judith Hesse GER - Gabriele Hirschbichler GER
  • Margot Boer NED - Shannon Rempel CAN
  • Heather Richardson USA - Christine Nesbitt CAN

Pursuit
  • Japan - USA
  • Canada - Polen
  • Russland - Norge
  • Nederland - Tyskland

Resultater Menn


Resultater kvinner


(0)
(0)

Kommentarer - 0

Ingen kommentarer

Legg en kommentar

smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile
Tegn igjen: 3000
captcha